W wyniku przeprowadzonych wyborów wyłoniono nowy skład Zarządu i Komisję Rewizyjną.
Zarząd:
Prezes – lek. dent. Anna Komar
Wiceprezes – lek. dent. Marcin Pokrzywnicki
Sekretarz – lek. Maria Stępień
Skarbnik – lek. Lech Borkowski
Członek Zarządu – dr n. med. Joanna Szafranek
Komisja Rewizyjna:
lek. Bożena Klimczyk – przewodnicząca
lek. Danuta Klimas
lek. dent. Artur Ferencz
Ustępująca Prezes dr. n. med. Joanna Szafranek podziękowała Zarządowi za 8 lat bardzo owocnej współpracy, a za lata niezwykłego przywództwa, oddania i serca włożonego w kierowanie Stowarzyszeniem otrzymała gromkie brawa i przepiękny bukiet kwiatów od całej 'tenisowej rodziny’.

Wyrazem ogromnego uznania i wdzięczności za dotychczasowe zaangażowanie i osiągnięcia było przyznanie lek. dent. Agacie Wojciuk tytułu Członka Honorowego stowarzyszenia. To dla nas wielki zaszczyt.
Ponadto, podczas obrad podjęto nową uchwałę dotyczącą rozgrywek. Zgodnie z jej zapisami, w grach mieszanych (mikstach) dopuszczony jest udział nielekarza, ale tylko w parze z innym lekarzem, pod warunkiem, że osoba nie będąca lekarzem jest amatorem według definicji zawartej w Regulaminie Programu Tenis Open Polska Polskiego Związku Tenisowego na dzień 06.06.2026 (’Amator’ – osoba, która nie jest i nie była klasyfikowana na listach generalnych PZT do lat 14, 16, 18 oraz Kobiet i Mężczyzn [Seniorów]. UWAGA! Powyższy zapis nie dotyczy zawodników do lat 12 startujących w wyższej kategorii [np. jeśli zawodnik do 12 roku życia pojawił się na liście klasyfikacyjnej do lat 14 lub 16 to jest uznawany za 'Amatora’).

