Dołącz do nas

W naszych turniejach może brać udział każdy lekarz, lekarz dentysta/stomatolog, który posiada dyplom i obywatelstwo polskie. Dopuszczamy udział także stażystów. W Mistrzostwach Polski dopuszcza się wyjątkowo udział w mikście lekarza wraz osobą, która nie jest medykiem. Wystarczy zgłosić się na konkretne zawody wysyłając zgłoszenie zgodnie z komunikatem turniejowym, który pojawia się na naszej stronie około miesiąc przed rozpoczęciem turnieju.


Dodatkowo istnieje możliwość dołączenia do grona członków Polskiego Stowarzyszenia Tenisowego Lekarzy. Członkostwo gwarantuje:

– niższe wpisowe na turnieje akredytowane przez PSTL

– możliwość klasyfikacji na liście rankingowej PSTL, co daje rozstawienie w turniejach

– nagrody dla najlepszych zawodników i zawodniczek w danym roku zgodnie z listą klasyfikacyjną PSTL w każdej kategorii wiekowej w grach pojedynczych i podwójnych (nagrody wręczamy podczas Letnich Mistrzostw Polski)

– stroje i gadżety reprezentacyjne dla osób biorących udział w Mistrzostwach Świata Lekarzy w Tenisie

Składka członkowska

Płatna przelewem na konto lub poprzez wpłatę bezpośrednią w trakcie trwania turniejów u kogokolwiek z członków zarządu PSTL. Składkę można zapłacić w każdym momencie danego roku, natomiast obowiązuje ona tylko do  końca danego roku kalendarzowego. Punkty do rankingu PSTL są naliczane dopiero od momentu opłacenia składki.

Nowych członków PSTL po opłaceniu składki prosimy o przesłanie na maila: pokrzywnicki@pstl.pl następujących informacji: imię, nazwisko, data urodzenia, adres e-mail, numer telefonu, adres zamieszkania, miejscowość, kraj, nazwę izby lekarskiej, do której lekarz przynależy oraz posiadaną specjalizację. Dopisanie do listy członków PSTL zostanie potwierdzone mailem zwrotnym.

Wysokość składek

– 50 zł – osoby do 30 roku życia włącznie i powyżej 65 roku życia włącznie

– 100 zł – reszta

Dane do przelewu

Numer konta: 18 1240 4588 1111 0010 3232 7640
Polskie Stowarzyszenie Tenisowe Lekarzy
W tytule proszę wpisać „składka pstl za rok 2022, imię i nazwisko”

Aby uzyskać hasło do pliku proszę wysłać maila na adres pokrzywnicki@pstl.pl.