O firmie

 

Poland Services Transport - Logistyka Sp. z o.o. powstała w 2007 roku. Początkowo działalność firmy opierała się jedynie na transporcie samochodowym i kontenerowym ładunków chłodniczych. Z czasem usługi świadczone przez nas poszerzyły się również o działalność spedycyjną i kompetencje agencji celnej.

Dynamiczny rozwój Poland Services Transport - Logistyka Sp. z o.o. zawdzięcza wysokiemu poziomowi świadczonych usług, profesjonalnemu i otwartemu podejściu do klienta oraz doskonałej lokalizacji w sąsiedztwie terminali portowych i chłodni składowych.

Jesienią 2015 roku firma rozszerzyła swoją działalność o usługi magazynowania i przeładunków produktów głęboko mrożonych we własnej, nowo otwartej chłodni składowej Gdańsk Terminal Frigo, położonej kilometr od gdańskiego terminala kontenerowego DCT.

Dzięki tak odważnemu przedsięwzięciu mamy nadzieję sprostać wymaganiom rynku produktów mrożonych oraz zapewnić naszym klientom rzetelność i skuteczność świadczonych usług oraz bezpieczeństwo ich towarów. Stawiamy również na permanentny rozwój i wierzymy, że historia Poland Services Transport - Logistyka Sp. z o.o. dopiero się zaczyna.