Praca

Misją PSTL jest zapewnianie wysokiej jakości usług przeładunkowych, składowania i transportu. Prace te wymagają skrupulatności, skupienia oraz zaangażowania i nie mogą być poprawnie wykonywane bez odpowiednich ludzi - ludzi zmotywowanych, nastawionych na efektywność działania, odpowiedzialnych.

Jeśli pragniesz rozpocząć lub kontynuować karierę w branży magazynowo-spedycyjnej nie wahaj się - prześlij nam swoje CV a być może odezwiemy się do Ciebie.

Aktualne oferty pracy

Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Gdańsk Region: pomorskie

 Obowiązki

  • Udział w procesie magazynowania towarów: załadunek i rozładunek kontenerów chłodniczych
  • Prace polegające na utrzymaniu czystości w hali przeładunkowej
  • Foliowanie palet

Wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Punktualność

 Oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Pracę w dobrze wyszkolonym zespole;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Operator Wózka Widłowego Wysokiego Składowania

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego wysokiego składowania minimum 1 rok,
  • Znajomość techniczna obsługi wózka widłowego.
  • Uprawnienia do kierowania wózkami jezdnymi,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • Systematyczność i dokładność,
  • Punktualność.

OBOWIĄZKI:

  • Rozładunek i załadunek towarów oraz ich rozmieszczanie w regałach magazynu wysokiego składowania,
  • Prawidłowe przyjmowanie i wydawanie towarów z komór chłodniczych, zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • Dbanie o prawidłową eksploatację wózków widłowych,
  • Dbanie o porządek w hali magazynowej.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,
  • wysoki standard pracy w dobrze wyszkolonym zespole.

Kandydatury (CV oraz list motywacyjny) prosimy o przesłanie za pomocą ikony Przeglądaj

lub dostarczenie osobiście w siedzibie firmy PSTL Sp. z o.o. ul. prof. W. Andruszkiewicza 5 80-601 Gdańsk

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych przez Poland Services Transport Logistyka Sp. z o. o. do celów postępowania rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.).
* Pola wymagane